Łódź, dnia 30 września 2019r.

MCM.G.DN.  836   .2019                            

 

Dyrektor Miejskiego Centrum Medycznego "Górna" w Łodzi zatrudni:

Lekarza podstawowej opieki zdrowotnej

Forma i wymiar zatrudnienia do ustalenia.

Dokumenty aplikacyjne można składać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zatwierdzam

Żaneta Iwańczyk

 

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Miejskie Centrum Medyczne „Górna” w Łodzi z siedzibą w Łodzi ul. Felińskiego 7. Kontakt z inspektorem ochrony danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 42 689 20 81.

Celem i podstawą do przetwarzania danych osobowych Pana/Pani jest realizacja procesu rekrutacji na stanowisko: lekarz POZ na podstawie art. 6 ust.1 lit. a i b, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

MCM „Górna” w Łodzi będzie przetwarzać Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach, jeżeli wyrażą Państwo zgodę jednak nie dłużej niż przez okres 3 miesięcy. (Prosimy w CV jednoznacznie „oświadczyć” czy wyrażają Państwo zgodę na podst. art. 6 ust.1 lit.a) w przeciwnym razie Państwa dane zostaną usunięte po zakończeniu rekrutacji na to stanowisko.

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych są uprawnieni pracownicy Miejskiego Centrum Medycznego „Górna” w Łodzi w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji.

Przysługują Państwu prawa do żądania od Administratora Danych Osobowych dostępu do swoich danych osobowych w celu: ich sprostowania lub zmiany, ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie i usunięcie.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Administratora Danych Osobowych MCM „Górna” lub Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Ustawy o ochronie danych osobowy


Autor : Joanna Nowińska Data ostatniej modyfikacji : 2020-05-08 21:51 Data stworzenia : 2019-09-30 13:11:52 Osoba modyfikująca : Tomasz Pawlak Data publikacji :2019-09-30 13:11:52